Damer - Uppdaterad 22 juni 2023
Juniorallsvenskan A DJ18
Gamla Stan IBK
IBF Dalen
IBK Luleå
RIG Umeå IBF
Team Thorengruppen SK
Thorengruppen IBK
Umeå Västra IF/IBK
Örnsköldsvik IBF
Örnsköldsvik IBK
Juniorallsvenskan B DJ18
Gävle GIK
IBF Borlänge
IBF Falun
IBF Falun Utveckling
IBK Hudik/FBC Bollnäs
KAIS Mora UIF
KFUM Falun
Sandviken AIK
Strömsbro IF
Sundsvalls IBF
Juniorallsvenskan C DJ18
GS 68 AIF/Munkfors IBK
Hagfors IF Uddeholm
Hertzöga BK
IBK Hallsta
IBK Lockerud Mariestad
Karlstad IBF Ungdom/Bredd
Lillån IBK/Ungdom
Rönnby Västerås IBK Ungdom
Skoghalls IBK Utveckling
Västerås IBS Ungdom
Juniorallsvenskan D DJ18
Järfälla Bele IBF/IBK
Djurgårdens IF IBS
Hagunda IF
Hässelby SK IBK
IK Sirius FBC/IBK
Rosersberg Arlanda IBK/Väsby AIK
Storvreta Ungdom IBK/IBK
Täby FC
Vaksala SK - avanmält
Åkersberga IBF
Juniorallsvenskan E1 DJ18*
Huddinge IBS
IFK Haninge
Sköndals IK
Tyresö Trollbäcken IBK
Värmdö IF/Nacka IBK
Älvsjö AIK IBF
Juniorallsvenskan E2 DJ18*
FBI Tullinge
Nykvarns IBF
Onyx IBS
Salems IF
Telge SIBK
Trosa Edanö IBK
Juniorallsvenskan F DJ18
Bergs Innebandyklubb(IK)
CL98IC
FBC Kalmarsund
IBF Linköping/Hjulsbro IK
IBF Tranås
Jönköping IK/Hovslätt IK
Linköping IBK Ungdom
Solfjäderstaden IBK
Värnamo IK
Växjö IBK Utveckling/Växjö IBK
Juniorallsvenskan G
Ale IBF/Kärra IBK
FBC Lerum
FBC Partille
IBK Alingsås
Landvetter IBK
Stenundsunds IBK/IBK Kungälv
Lindås IBF
Lindås IBK
Månsarps IBK
Pixbo Wallenstam IBF
Juniorallsvenskan H DJ18
FBC Engelholm
FC Helsingborg/Höganäs IBF
Gantofta IBK
IBK Lund
Kustens IF
Malmö FBC
Warberg IBF
Åstorp/Kvidinge IBS
Varla IBK/Lindome IBK
Onsala IBK
*Syskonserie där lagen har dubbelmöten mot lagen i sin grupp och enkelmöte mot lagen i den andra gruppen. Exempelvis E1 har dubbelmöten mot lagen i E1 och enkelmöten mot lagen i E2.
Herrar - Uppdaterad 22 juni 2023
Juniorallsvenskan A HJ18
Gamla Stan IBK/Skellefteå IBK
Gimonäs Umeå IBF
IBF Dalen
IBK Luleå
RIG Umeå IBF
Team Thorengruppen Ungdom SK/Thorengruppen IBK
Täfteå IK/Sandåkerns SK
Öjebyns IBF
Örnsköldsvik IBF
Moälvens IBK/Örnsköldsvik IBF
Juniorallsvenskan B HJ18
Alunda IBF
Gävle GIK
Hagunda IF
Hälsinggårdens AIK
IBF Falun Utveckling
KAIS Mora UIF
LI20 IBF
Storvreta IBK Ungdom
Sundsvall FBC Ungdom
Juniorallsvenskan C HJ18
Hagfors IBS/Edebäck IBF
IBF Örebro Ungdom - avanmält
IBK Lidköping
IBK Lockerud Mariestad/Ungdom
Karlskoga IBF
Karlstad IBF Ungdom
Lillån IBK
Skoghalls IBK Utveckling
Skälby IBK
Örebro SK Ungdomsklubb/IBF Örebro
Juniorallsvenskan D1 HJ18*
IK Sirius FBC
IS Saga
Rosersberg Arlanda IBK
FBC Sollentuna
Väsby AIK
Åkersberga IBF/Vallentuna IBK
Juniorallsvenskan D2 HJ18*
AIK IBF
Danderyd FC
Hässelby SK IBK
IBF Offensiv Lidingö
Järfälla Bele IBK
Täby FC
Juniorallsvenskan E HJ18
Djurgårdens IF IBS
Farsta IBK
Hammarby IF IBF
IFK Haninge
Ingarö IF
Nacka IBK
Nynäshamns IBK
Tyresö Trollbäcken IBK Avanmält 20230822
Värmdö IF
Älvsjö AIK IBF
Juniorallsvenskan F HJ18
Bergs Innebandyklubb(IK)
FBI Tullinge
Huddinge IBS
IFK Gnesta
Ledberg IBF
Nykvarns IF Utveckling
Onyx IBS
Salems IF
Strängnäs IBK
Västerås IBS Ungdom
Juniorallsvenskan G HJ18
CL98IC
Fagerhult Habo IBK Ungdom
FBC Kalmarsund
Gransholms IF/Öjaby Sport IBK
Hovslätt IK
Jönköpings IK Utveckling
KFUM Jönköping
Vetlanda IBF
Växjö IBK Utveckling
Westerviks IBK
Juniorallsvenskan H1 HJ18*
FBC Lerum Utveckling
FBC Partille
Floda IBK
IBK Kungälv
IK Zenith
Kärra IBK
Juniorallsvenskan H2 HJ18*
Fristads GoIF/Rydboholms SK
IBK Göteborg
Lindås IBK
Mölndals IBF
Pixbo Wallenstam IBF/IBK
Varla IBK
Juniorallsvenskan I HJ18
FC Helsingborg/FBC Helsingborg
Höllviken IBF
IBK Genarp
IBK Landskrona/Hofterups IBF
IBK Lund/Elit
Malmö FBC
Munka-Ljunby IBK/Lönsboda IBK
Träslövsläge IF - avanmält
Warberg IBF
Åstorp/Kvidinge IBS
*Syskonserie där lagen har dubbelmöten mot lagen i sin grupp och enkelmöte mot lagen i den andra gruppen. Exempelvis D1 har dubbelmöten mot lagen i D1 och enkelmöten mot lagen i D2.